Hratelné postavy

Zde naleznete všechny hratelné postavy a role na našem larpu. Jakmile si některou vyberete, stačí ji zakliknout v registračním formuláři. Postavy nejsou zcela vytvořené, většinou jsou popsané pouze nejdůležitější rysy a zbytek je zcela na vás. Pokud jedete jako pokračující postava, této stránce nemusíte věnovat žádnou pozornost.


vojenská posádka

Vojenská posádka nacházející se v Helsii. Jde o placené vojáky, nikoliv odvedence, jsou ale odhodlaní bránit Helsii nehledě na sumu, kterou dostanou. Většina z nich už nemá moc co ztratit.

0 volných postav


starosta

Šéfuje celému tomu prohnilému místu. Na starosti má výběr daní, správu městských zásob a také vojenské posádky. Armáda má ale ve městě poměrně silnou autonomii, a tak nepodléhá moci starosty úplně. Starosta si je vědom přítomnosti nelegálního gangu v jeho městě, je ale vůči nim velmi laxní. Snad ze strachu, snad pro přísun financí… To je zcela na hráči.

1 volná postava


vůdce gangu

Thomas Shelby ve fantasy světě. Prohnilá krysa, která žije i se svými kumpány doslova v kanálech a šmelí se vším, s čím může. Od nelegálních drog po vlastní babičku. Tento člověk má mezi obyvateli velký respekt a místní orgány nad jeho občasnými excesy přivírají oči.

0 volných postav


členové gangu

Je snad v tomhle městě něco lepšího na práci? Svaly celé grunské zločinecké organizace.

2 volné postavy


kovář

Velice důležitá a vážená městská postava. Bez něj by neměli farmáři čím orat a vojáci čím bodat. Jde o zásadového trpaslíka s obrovskými svaly, který se jen tak něčeho nezalekne. Zkrátka naprostý archetyp fantasy kováře.

0 volných postav


městský kněz

Ačkoliv město není příliš velké, má svůj vlastní kostelík. Tamější kněz vede denní povinné bohoslužby a dohlíží na správnou a dostatečnou víru v Císaře. K tomu má k dispozici dva své pomocníky.

0 volných postav


pomocníci kněze

Sám kněz by na udržování víry ve městě nestačil, a tak má k dispozici dva zaryté stoupence Císaře, kteří mu pomáhají uplatňovat boží vůli a vést bohoslužby.

0 volných postav