Hratelné postavy

Zde naleznete všechny hratelné postavy a role na našem larpu. Jakmile si některou vyberete, stačí ji zakliknout v registračním formuláři. Postavy nejsou zcela vytvořené, většinou jsou popsané pouze nejdůležitější rysy a zbytek je zcela na vás. Pokud jedete jako pokračující postava, tuhle stránku nemusíte vůbec řešit a zaklikněte možnost „Pokračující postava“.


Vojenská posádka

Vojenská posádka nacházející se v Helsii. Jde o placené vojáky, nikoliv odvedence, kteří jsou ale odhodlaní bránit Helsii nehledě na sumu, kterou dostanou. Většina z nich už nemá moc co ztratit.

0 volných postav


kapitán William Athelstan Roche

Velitel místní vojenské posádky. Zkušený voják, který prošel nejednou bitvou se Sandiezorem. Před válkou sloužil v královské gardě. Po převzetí moci Ramsesem byl však z gardy propuštěn a přidal se k partyzánům, kde se staral o jejich špičkový výcvik.

0 volných postav


Členové kultu Zlatého Slunce (Císař)

Zapálení vyznavači Císaře, slouží v jeho církvi. Jejich hlavní motivace je šířit víru v Císaře po celém světě. Nosí pouze prosté oblečení a ozbrojují se jednoduchými zbraněmi (cepy, palcáty), těmi také často víru v Císaře vynucují.

0 volných postav


Kněz Zlatého Slunce

Celý život věnoval službě Císaři a jeho největším cílem je šířit víru v něj. Narozdíl od kultistů ale nenásilnou cestou – v církvi dochází k velkému rozkolu, neboť jedna strana stojí za nenásilným vyznáváním Císaře, druhá ale věří, že by měli před jejich bohem pokleknout všichni bezvěrci.

0 volných postav


Žoldáci

Blíže nespecifikovaná skupina ozbrojenců, kteří se nacházejí v táboře helsijské vojenské posádky, neboť byli najati na ulovení monstra, které se v okolí potuluje.

0 volných postav


Lovec příšer

Šéfuje skupině žoldáků, je profesionál na lov monster. Lovu lidí se ale nebojí, ostatně by to nebylo poprvé. V minulosti pracoval pro Helsii jako profesionální vrah a operoval hluboko za nepřátelskou linií.

0 volných postav


sir Bernard Gachet

Potulný rytíř neoplývající přílišným majetkem. Jeho jmění tvoří prakticky pouze zbroj, zbraně a pár zlatých. Jde ale o skvělého bojovníka, který si čest klade nadevše.

0 volných postav


Panoš Bernarda Gacheta

Víceméně volná postava, která je ale vždy po ruce siru Bernardovi. Postava nesmí být vyloženě zlá a musí být ze začátku plně loajální svému pánovi.

0 volných postav


Bylinkářka

Zkušená mistryně svého oboru. Nejenom, že dokáže léčit i velmi vážná zranění, poradí si i s drobnými magickými neplechami a svými bylinkami je schopná ulehčit, ale i znepříjemnit život každého v táboře. (Postava může být i mužská)

0 volných postav