Organizátoři

Ondřej Mráz

Hlavní organizátor

Ondra se stará o příběh, dějové linky, logistiku celé akce a údržbu webu. Je to slunce naše jasné a dobrotivý pán, který zajišťuje všem nám orgům práci. Jedním slovem by se dala jeho osobnost popsat jako: „Lenivý umělecký čajíčkář“. Že to není jedno slovo? To na něj sedí. Podle Zuzky je to psychopat.

Tel.: +420 724 026 154

Email: ondrej.mraz@gnj.cz

Jan „Hans“ Zábranský

Hlavní organizátor

Honzík se nám stará o schopnosti a mechaniky na Helsii a spolu s Ondrou je velký kápo. Je to člověk s enormním srdcem, a proto tady bude pro vás jako krizový org. Honza ujíždí na brokátu a říká se, že jej má doma místo toaletního papíru.

Tel.: +420 603 352 014

Email: 9543jan@gmail.com

Jakub „JJ“ Janáč

Organizátor

JJ je naše vrchní sekretářka a stará se o všechny helsijské dokumenty, papíry, lejstra a další havěť. Na akci jede na 110% a od 2. ročníku je naší nedílnou součástí. Neví o tom, ale na našem larpu má vždy řidičák na všechny myslitelné i nemyslitelné stroje, které jsou zrovna potřeba pro přepravu věcí (helikoptéru nevyjímaje).

Adam Hlásný

Organizátor

Adam se podílí na hlavní lince a je nedělitelnou součástí předherních příprav. Jednou se prostřílel ze sídla ruské mafie jen pomocí tužky proto, aby stihl raid ve Wowku.

Zuzka „Suzane“

Organizátor

Zuzka se stará především o vedlejší příběhové linky a questy. Zároveň je to naše máma a zachraňuje nás při nejrůznějších nebezpečných situacích od hladu po napadení v Ústí. Legendy praví, že sloužila jako předloha pro Doomguye.