Registrace

Registrace probíhá skrze google formulář a postavu s vámi poté individuálně zkonzultujeme podle potřeby. Dbejte prosím na to, aby seděla do našeho larpu. Pokud byste rádi jeli s nějakou skupinou, či máte atypickou postavu, napište nejdříve organizátorům a zkonzultujte vše s nimi. Nejlépe také nepoužívejte zbytečně složitá jména, abyste si je navzájem pamatovali.

Registrační formulář

Registrace se uzavře 31. 1. 2022

Letos je možné registrovat se pouze za již předem připravené role. Charakter, příběh atp. si tedy můžete vymyslet sami, role postavy na larpu je ale daná. U některých postav je připraven také základní příběh, či charakter. Více zde.

Odesláním registračního formuláře dáváte svůj souhlas k tomu, aby pořadatel hry uchovával a zpracovával Vaše osobní údaje uvedené výše přihlášce. Osobní údaje jsou sbírány výlučně pro potřeby pořádání tohoto a příštích ročníků této hry a nebudou za žádných okolností poskytnuty třetí straně. Zároveň dáváte odesláním svůj souhlas k tomu, že se můžete vyskytnout na fotografiích z akce. Fotografie mohou být použity k propagačním účelům akce nebo skupiny.

Po odeslání formuláře je třeba uhradit registrační poplatek nejpozději do 1. 6. 2022 a to na účet č. 107-205680257/0100. Po tomto datu již není možné registrační poplatek zaplatit a vaše registrace propadne. Zároveň po tomto datu již nevracíme poplatek v případě zrušení účasti. Do poznámky uveďte jméno, přijmení hráče a název larpu. (Jan Novák – Osudy Helsie)