Registrace

Registrace probíhá letos poprvé jinak než skrze google formulář. Bude třeba poslat vyplněný Word dokument. Postavu s vámi poté individuálně zkonzultujeme a zasadíme vhodně do příběhu. Dbejte prosím na to, aby seděla do světa našeho larpu, slony s rotačními kulomety si nechte na jinou hru. Pokud byste rádi jeli se skupinou, či máte atypickou postavu, napište nejdříve organizátorům a zkonzultujte vše s nimi. Nejlépe také nepoužívejte zbytečně složitá jména, abyste si je navzájem pamatovali. Co já vím? Třeba „Ondřej Mráz“ se blbě pamatuje i vyslovuje.

Registrační formulář.

Registrace se spustí 10. 1. 2023 a uzavře se 31. 3. 2023.

Letos je možné registrovat se za volné postavy a předem předechystané role. Charakter, příběh atp. si tedy můžete vymyslet sami, role postavy na larpu je ale v některých případech daná. Primárně se, prosím, registrujte za předepsané postavy. Více zde.

Pokud vaše postava pokračuje z loňského běhu, stačí jen vyplnit google formulář pro pokračující postavy (také se zde objeví na začátku registrace).

Odesláním registračního formuláře dáváte svůj souhlas k tomu, aby pořadatel hry uchovával a zpracovával Vaše osobní údaje uvedené výše přihlášce. Osobní údaje jsou sbírány výlučně pro potřeby pořádání tohoto a příštích ročníků této hry a nebudou za žádných okolností poskytnuty třetí straně. Zároveň dáváte odesláním svůj souhlas k tomu, že se můžete vyskytnout na fotografiích z akce. Fotografie mohou být použity k propagačním účelům akce nebo skupiny.

Po odeslání formuláře je třeba uhradit registrační poplatek nejpozději do 1. 6. 2023 a to na účet 5076530043/0800. Po tomto datu se navyšuje poplatek na 700 Kč. Zároveň po tomto datu již nevracíme poplatek v případě zrušení účasti. Do poznámky uveďte jméno, přijmení hráče a název larpu. (Jan Novák – Osudy Helsie)