Umíráček

Zajímalo tě, co se stane, až tady nikdo nebude? Tedy, skoro nikdo. Až na planetě Zemi zůstane pouze zlomek původní populace a ty se ocitneš sám uprostřed pustiny s mizivou šancí na přežití. Svoboda. Smutek. Samota. Téma konce světa a smrti nás přitahuje prakticky už od starověku a právě dneska patří postapo k čteným a průlomovým žánrům sci-fi.

Říkal sis někdy, že by ses rád dostal do takového prostředí, na okraj, ale jen tak – na zkoušku? Přesně proto jsme se rozhodli uspořádat Umíráček. Hlavní idea je vytvoření vysoce realistického prostředí a hry, která bude náročná nejen po fyzické stránce. I z toho důvodu je larp vytvořený pouze pro úzkou skupinu hráčů s předem napsanými postavami.

Co teda můžeš čekat, pokud se zaregistruješ a na larp pojedeš? Chceme poskytnout našim hráčům co nejhlubší možný zážitek, proto se nebojíme jít opravdu do extrémů. Umíráček bude probíhat v chladném podzimu 27. – 30. 10., spát se bude primárně venku, jídla je nedostatek a musíte si vystačit pouze s málem – tak to je ostatně v oblasti Gajdákova se vším.