Známé osobnosti

Zde se dočtete o některých známých osobnostech Helsie, a také o hráčích, o kterých byste měli vědět.

Lars Hawe

Lars Hawe je obávaný a respektovaný guvernér provincie Montserein. Než se stal guvernérem, byl vojákem, který bojoval v některých z nejdůležitějších bitev v historii Helsie. Lars rychle stoupal v hodnostech a získal si pověst neohroženého a nelítostného válečníka, který pro dosažení vítězství udělá cokoli.

Po odchodu z vojenské služby byl Lars samotným knížetem jmenován guvernérem Montsereinu. Rychle se prosadil jako pevný, ale spravedlivý správce, známý svým neústupným smyslem pro spravedlnost a neochvějnou loajalitou vůči knížetí a Císaři.

William Athelstan Roche

Velitel místní vojenské posádky. Je známý jako brilantní stratég a respektovaný vůdce mezi svými muži. Není radno si s ním zahrávat, neb jde o tvrdého válečníka, který se navíc vždy tvrdě postaví za své vojáky.

Lucrecia Noche

Lucrecia cestovala s vojenskou posádkou do města Grun. Jde o respektovanou Císařovu kněžku. Její víra je hluboce zarytá a doufá, že skrze víru je možné ze světa udělat lepší místo.

Snejks

Na Snejkse hlavně pomalu! Snejks, je malé dítě, které nalezla družina před pár měsíci u nebezpečných kultistů. Přátelé mu říkají Čestmír.

Culík

Vůdce žoldácké skupiny Diamantový Hafani.